Я втратив контроль над собою, взявши її за голову, я ввів його глибоко в рот. Вона слухняно прийняла його, посмоктуючи і пестячи рукою. Пристроївшись зручніше, я почав ритмічно вводити свій член в її маленький ротик. Мені було приємно бачити, як він зникає в її пухких губках, як вона ретельно обхоплює ними мою голівку. Я рухався все швидше і швидше, вона ледь встигала відсмоктувати, але я не міг більше терпіти. Я обхопив її за щоки і насолоджувався відчуттям члена в її маленькому роті. Я відчув наближення сперми і посилив удари. Взявши її за груди я швидко рухав членом в її губах, а вона обхопивши мене за сідниці підштовхувала себе на зустріч. Рухи ставали більш швидкими, дихання частішало, і ось, тугий струмінь сперми вистрілила їй у рот. Вона забарилася на секунду, а потім почала смоктати з подвоєною силою, як би надолужуючи згаяне. Мій член скорочувався, викидаючи сильні струмені їй у рот. І от, перші краплі сперми здалися на куточках її губ, вона відсторонилася і кілька разів глибоко проковтнув, а потім припала і почала поволі вилизувати мою голівку. Я тріпав її волосся, гладив щоки, розтираючи по них сперму сэксуальны ебут пезда дівчат. Нарешті вона відкинулася на диван і я впав поруч з нею. Ледве ми встигли привести себе в порядок, у двері подзвонили друзі. Вода для креветок скипіла, пиво вже досить охолола, і ми почали нашу маленьку вечірку.