Історія ця трапилася років 15 тому. Я тоді був студентом другого курсу, вірніше, вже третього, тому що я як раз за пару днів до цього здав літню сесію 4-го семестру. Як завжди в такий час, в гуртожитку, де я тоді обрітався, панувало веселе пожвавлення. Сесія закінчилася, і, перед тим, як роз'їжджатися по домівках на канікули, ще можна було тиждень пожити собі на втіху. Згвалтування відео онлайн зализували душевні рани, нанесені злими екзаменаторами, відходили від нервової напруги, та й просто відсипалися. Ті ж, хто вже встиг відіспатися, влаштовували невеликі вечірки-сабантуйчікі.  Щоправда, ми з моїми двома сусідами, Юрою і Славіком, були трохи в стороні від загальних веселощів. Юра якраз нещодавно познайомився з однією абітурієнтка і проводив час в основному в залицяннях за нею. Славік ж ніяк не міг прийти до тями після сесії, яку він здав набагато гірше, ніж мав намір, чому і гриз себе, не звертаючи уваги на наші вмовляння викинути все це з голови. До того ж ні в кого з нас, крім Юри, на той момент не було дівчини, а яка ж вечірка без дівчат? Юра ж навколо своєї крутився як турботлива мама, і від ідеї її запросити навідріз відмовився - "їй ще до екзамнеам готуватися, та й взагалі безглуздо: якщо б у всіх було по дівчині, тоді було б справа, а так тільки їй нудно буде, а нам ніяково, "заявив він. Ну, ми з ним сперечатися не стали.