Він був, принаймні частково, прав.      У результаті ми просто насолоджувалися неробством і хорошою літньою погодою, слухали музику, грали в преф і пили пиво. Ось десь на третій день загального неробства все і сталося. Справа була вже ввечері, за вікнами вже темніло, а ми якраз дописували пульку. У останній захід я був не при ділі - спасував, і Юра вістовал за двох, тому мене відправили на кухню ставити чайник голі дупи зірки фото. Преф - заняття затягує, як всім добре відомо, і які відіграють можуть на якийсь час забути про все на світі, навіть про почуття голоду. І тим сильніше нагадує це почуття про себе до кінця гри. Коротше, ми зрозуміли, що "саме час підкріпитися", як казав Вінні-Пух. Провізії на вечерю у нас було припасено предостатньо, справа була тільки за чаєм. Я пішов на кухню, поставив чайник і сів на підвіконня чекати, поки він закипить-ходити туди-сюди було брухт, хоча від кухні до нашої кімнати було чи 10 метрів.      Чекати було недовго - конфорки у нас в кухні були просто звірі. І вже через п'ять хвилин я брів з гарячим чайником в руках назад, насвистуючи популярний тоді мотивчик. Я вже збирався зайти до себе, як почув за спиною "Діма!" Обернувшись, я побачив Аню - мою одногрупницю, з якою мене пов'язувала одна відносно недавня історія - десь за місяців 8 до цього вона встигла недовго побути моєю подружкою. Нічого серйозного в нас не було, сходили пару разів у кіно та пообнімалися трохи під місяцем, супроводжуючи це справа поцілунками взасос, але не більше того. У мене було тоді відчуття, що вона була цілком готова і на подальший розвиток сюжету, але було просто прозаїчно ніде - у гуртожитку було нікуди подіти сусідів, а вона сама жила з мамою і бабусею в однокімнатній квартирі.