Виявилося, я був занадто хорошого про себе думки - вистачило б і 10 хвилин. Коли я повернувся, Аня вже лежала на ліжку. Вона була ще одягнена, але її посмішка ясно давала зрозуміти, що їй зараз треба. Я підійшов до неї і задер сарафан. На мій подив, боягузів під ним не було. Спочатку я подумав, що вона їх зняла тільки що, але вже вранці, коли вона після цієї бурхливої ночі спала гола на ліжку, а її одяг лежав поруч, я переконався, що трусів на ній не було зовсім - не було вже тоді, коли я її зустрів у коридорі. Я швидко зняв свої штани і поліз в тумбочку за презервативом. "Не потрібно. Безпечний день", перервала мої пошуки Аня секс дівчини красиві голі дівчата. Я повернувся до неї, ліг на неї зверху, і вже через секунду мій член був всередині неї. У неї було дивно широке для її 19 років піхву. Увійшовши до неї, я зрозумів, що я в неї не тільки не перший, але навіть чи десятий. Мали її, з усього видно, досить інтенсивно, принаймні останнім часом. Але, незважаючи на її широку щілину і на те, що вона була дуже мокра, так що тертя було слабким, я скінчив дуже швидко - позначилися довгий стриманість і деяка нервозність від близькості з новою партнеркою. Вона тихо зітхнула "ще хочу", але ще я не міг, у всякому разі, відразу ж. Що ми робили далі, до приходу моїх сусідів, я не пам'ятаю точно - здається, просто тупо лопотіли ні про що. Коротше, нічого цікавого. Цікаве почалося, коли прийшли Юра і Слава. Аня лежала на ліжку під ковдрою, роздягнувшись догола.