Аня запустила руку в нього в штани, витягла його вже щосили стоїть член і потягнула його до себе. Він ледве встиг поцупити штани, перш ніж впасти зверху на неї. Потрапити в широку аніни щілину було б легко і в повній темряві, зараз же шансів промахнутися не було, і Юркін член з першої спроби легко увійшов до неї.      Юра протримався ненабагато довше, ніж я, ймовірно, з тих же причин. Вже через хвилин 6-7 він шумно скінчив, завмер на секунду, тоді встав і пересів на Славіна ліжко. Аня зітхнула. Їй було все ще мало, але говорити про це вголос їй було незручно. Але це було і не потрібно - я її зрозумів. "Ну що", сказав я, "тепер твоя, Слава, черга!" "Моя?" "Звичайно. Правда, Аня?" "Так", отклінкулась вона, "йди сюди, Славік". Славік слухняно зайняв місце на Ані. Незважаючи на те, що з усіх нас Слава мав найменшим сексуальним досвідом, не кінчав він набагато довше - пройшло не менше 15 хвилин з початку їх "попригушек", коли він смикнувся і шумно видихнув повітря, підбиваючи підсумок їх з Анею перший близькому знайомству оголена піхва зірки. Ймовірно, справа була не стільки в його стійкості, скільки в тому, що Аня була тепер вже не просто мокра, у неї всередині вже був маленький басейн після того, як у неї закінчили я і Юра. Слава встав з неї і вирушив назад до свого ліжка, де сів поруч з Юрою.      "Тепер, Діма, твоя черга!", Весело заявила Аня. Мене не треба було просити. Я підійшов до її ліжка, взяв її за руку і сказав: "Пішли на моє ліжко, там зручніше."