Після чого почала грати з членом, то випускаючи його ненадовго з рота, але надівши на нього знову, то перкативая його в роті, то взагалі витворив фокуси, які я не в змозі описати. Юрка стогнав з таким явним задоволенням, що я навіть йому позаздрив. Втім, мені теж було непогано. Аня була настільки змазана всередині нашої спермою і своїми соками, що тертя майже не було, але в цьому був як раз свій кайф. Я теж намагався урізноманітнити руху і раз у раз витягав член повністю, а потім вганяв його знову назад, що супроводжувалося незмінним хлюпає звуком. Час від часу я переставав ганяти член туди-сюди, а просто масажував головкою всю її мокру промежини, від клітора вгорі до ануса внизу. В одну з таких прогулянок мого члена він сповз зовсім вниз і уперся прямо в цю її вузьку дірку. Досить машинально і не замислюючись, що я роблю, я натиснув трохи членом, і моя головка дивно легко увійшла в її попу. Ймовірно, вона вже пробувала такий вид сексу, і дірка була не такою вже вузькою, або просто зіграло роль те, що все було так добре змазане витікає з піхви зверху рідиною. А швидше за все вірно було і те, й сексуальні голі дівчата. Принаймні, головка була там, а Аня при цьому ні найменшим чином не продемонструвала свого ставлення до подій, як ніби нічого не сталося. Я на секунду зупинився і не рухався, тому що мені згадалася одна сцена з нещодавно прочитаної книги "Еммануель" (яку тоді вже можна було дістати, хоча це була ще заборонена література), а саме остання сцена, в якій Еммануель віддається трьом чоловікам відразу. "А чому б ні?" подумав я. "Зараз вона готова, схоже, на все. А коли буде така можливість ще раз?" Я вирішив діяти.      Я виліз з неї і зліз з ліжка. Аня випустила член з рота і здивовано подивилася на мене. А я почав командувати. "Давай, Юра, лягай на спину!" "А ти, Аня, сідай на нього зверху!" Обидва слухняно підкорилися, не питаючи, що у мене на думці. Аня розставила коліна і сіла на стирчить Юрін член, окропивши при цьому його промежину і низ живота невеликим фонтанчиком своїх соків, змішаних з нашою спермою.