Я став на коліна за аніной спиною, нагнув її голову вниз, до Юри. Після чого я підняв на секунду аніни попу, так що Юрін член вислизнула з її піхви, і змастив три пальці правої руки, зануривши їх у звільнилася на секунду щілину. Після цього Аня знову поглинула Юрін член своєю великою дірою, а я зайнявся дірою поменше. Спочатку я ввів їй в анус свій вказівний палець. Він легко увійшов на всю довжину. Я витяг його і додав середній. Вони теж не зустріли багато опору. Тим не менше, я вирішив почекати з третім і для початку трохи поворушив ними всередині. Трохи натиснувши на нижню стінку, я відчув що гуляє внизу Юрін член і став масажувати зсередини саме цю стінку. Ані мої дії явно сподобалися - вона потихеньку завиляв задом і почала частіше дихати. Тоді я вийняв пальці і вирішив відразу ввести їй член, вирішивши, що її анус досить розтягнутий, і спочатку вводити три пальці, а тільки потім член, необов'язково. Я мав рацію.      Я вперся голівку в її попу, і після невеликого натискання головка зникла в дірці (благо, член мій був після всіх процедур більш ніж змащений). Повільно, але вірно, я ввів їй член майже на всю довжину, після чого завмер, прислухаючись до власних відчуттів. Відчуття були супер. Внизу гуляв Юрін член і терся об перегородку між піхвою і прямою кишкою, масажуючи при цьому мій член. Самому мені не дуже хотілося рухатися, але Аня повернулась до мене і простогнала: "Давай, давай!" Тоді я теж почав рухатися, що повалило Аню просто в екстаз сексуальні тіла фото erotick bilder. Вона хрипіла і стогнала, і Юрі довелося затискати їй трохи рот, щоб ніхто не прибіг на її крики. Тим часом я згадав про Емануель і про Славу. Слава давно вже прийшов до тями і мастурбував свій повсталий орган, сидячи у себе на ліжку. Я поманив його пальцем. Він переліз на нашу ліжко. "Дай їй в рот!" сказав я, одночасно піднімаючи аніни голову, яка вже досить безвольно тряслася в такт нашим шаленим рухам у Юри на плечі.