Нам вдалося засунути Славіна член їй в рот тільки спільними зусиллями - Аня була вже на сьомому небі і була не в змозі щось робити сама. Смоктати вона не могла, але в рот їй давати можна було, правда, при цьому доводилося нам з Юрою допомагати її підтримувати. Слава просто вводив їй свій член в відкритий рот.      Так ми мали її в три дірки пару хвилин, після чого я скінчив - все-таки в попі тертя було неслабим, довго не протримаєшся. Та й не було в мене такої мети - довше протриматися. Навпаки, у мене було відчуття, що вже досить на сьогодні, а то й дах поїхати може від інтенсивних відчуттів. Я зліз з ліжка, а моє місце у аніной попи (а вірніше, в попі) зайняв Славік. Я подивився ще хвилину, як два члени іноді одночасно, а іноді не в такт їздили у двох Аніних мокрих дірках, а потім мені стало це нецікаво і я приліг на Славіна ночівля і закрив очі. Через пару хвилин я почув, як майже одночасно всі троє закінчили, видавши хрипкі приглушені крики.      Ми всі так втомилися, що відразу лягли спати, навіть не перекинулись кількома словами. На ранок я прокинувся раніше за всіх - мені вистачає 6 годин сну, а секс до того ж здатний мені сон частково замінити - і сидів на ліжку, трохи пришиблений після вчорашнього, не в змозі і не в настрої що-небудь робити дивчата в билизни картинки. Настрій був саме сидіти мовчки на ліжку і думати про життя. Я дивився на сплячих сусідів, на сплячу Аню і згадував з посмішкою вчорашнє. У прочинене вікно залітав свіжий ранковий вітерець і шум недавно прокинувся великого міста, і мене пронизувало дивовижне і неповторне відчуття повноти життя, яке буває тільки в 19 років, тільки ясним сонячним ранком, і найголовніше - тільки тоді, коли є жінка, яка дозволяє робити з собою все, що ти хочеш.