І тепер я весь у роздумах як все правильно зробити і здійснити її бажання. Зразу мені здалося що немає там нічого такого складного! Прийшов розірвав одяг силою трахнув, скінчив куди-нитка а потім сказав - «Мила - це ж гра». І ось я з усього написаного у кого все добре вийшло, а це були відгуки і хлопців і дівчат, чи то пак і з того і з іншого боку, я знайшов родзинку, такий можна сказати запорука успіху. Секс зрілих жінок. вивів для себе невелику формулу. Та й поради були такі ж як і моя формула. «Діяти потрібно несподівано, коли партнер і не думає про секс, грубо не піддаватися стогонів і плачу, але дати зрозуміти легким натяком (кожному індивідуально), що все-таки це гра». Ну ось, я все знайшов, все вирішив і тепер знаю як діяти, але млинець знову маленьке але, а ніж дати зрозуміти? Тихенько шепнути на вухо типу «ти не бійся я граю». Я знову на форум давай списуватися з тими хто дав мені цю раду, і питати ніж вони натякали щоб провести паралель, і як-небудь їх досвід застосувати у себе. І ось повалили відповіді і всі такі різні.