Її коротка спідничка підвелася ще вище, майже оголивши округлі сідниці. Я відчув як у моїх штанях набухає член. Щоб згладити ситуацію, я встав і підійшов до неї ззаду, розповідаючи про фотографії. Її попка непереборно вабила мене. Я не втримався і притулився до неї, вона озирнулась і посміхнулася мені. Я відчув себе впевненіше. Я притулився сильніше, щоб вона відчула мій набряклий орган, і поклав руки на її стегна. Вона повернулася до мене і сіла на стіл, розставивши ніжки. Я більше не міг терпіти. Пригорнувшись до її губ, я відкинув її спідничку з стегон і побачив маленькі, майже непомітні, білі трусики танго секс голих дівчат. Вона застогнала від задоволення і опустила руки до моєї ширінки.! Я нетерпляче потягнув блискавку на її кофті вниз і побачив дві прекрасні великі груди з стирчать від збудження сосками. Я припав до них губами, пестив мовою, закушував губами. У цей час Віка вивільнила мій член з тісних штанів і взяла його рукою. Вона водила вниз і вгору, немов бажаючи зробити його ще твердіше. Я обхопив її і переніс на диван, вона податливо сіла навпроти мене і, грайливо посміхаючись, обхопила губками мій член.